Postaci

Jeśli chcesz, tutaj możesz zapoznać się z krótkim opisem postaci występujących w komiksie. Nie mam pojęcia, jaki świat zamieszkują, w każdym razie na pewno nie jest to nasza rzeczywistość, a tym bardziej nasz kraj, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości.

Jakub

Jest przezroczysty. Dlaczego jest przezroczysty? Sama nie wiem. W założeniach miał być trochę bardziej skomplikowanym ludzikiem z kresek. W każdym razie okazało się to przydatne w jego pracy- Jakub to przestępca z powołania. Mieszka w małym domku w srodku lasu, gdzie nikt mu nie przeszkadza ani nie próbuje aresztować. Jest dosyć ambitny- planuje opanować świat... W wyniku nieprzewidzianych problemów technicznych (brak funduszy)- tylko planuje. Dysponuje dosyć dużą wiedzą- od parazytologii przez gastronomię po techniki szydełkowania. Pierwsza książka, którą przeczytał, to encyklopedia, a potem poziom trudności lektur rósł.

 

 

Becia

Cóż. Nie jestem pewna, kim ona jest. Wiem tylko, że ma około 16 lat i że kiedyś, wracając wieczorem do domu, natknęła się na zapracowanego Jakuba. To odmieniło jej życie- została przez niego porwana jako niewygodny świadek. Biedny Jakub. Co jeszcze... Becia lubi czytać książki, słuchać muzyki i wyglądać na znudzoną. Chyba jest flegmatykiem (ale głowy bym nie dała).

 

 

 

Domek

Domek Jakuba stoi sobie w środku lasu. Ma trzy pokoje, kuchnię, łazienkę i piwnicę. Udaje, że jest rezydencją godną prawdziwego przestępcy. Jeśli chodzi o jego hobby, to...

Aha. No tak. Domek to nie postać.